BackstageBlogSesja zdjęciowa

Aby zdążyć na czas…

By 17 czerwca 2009 3 komentarze

Trafił się kolejny w miarę ciepły jak na czerwiec dzień a dokładnie popołudnie więc postanowiłem ponownie zabrać Martę w kolejne ciekawe miejsce żeby (jak to Ona nazywa :) pofocić. Problemem było szybko zachodzące słońce, które chcieliśmy zdążyć złapać z jednego z dachów. Poniżej przedstawiam efekty.

Aby zdążyć na czas...

Aby zdążyć na czas...

Aby zdążyć na czas...

Aby zdążyć na czas...

Aby zdążyć na czas...

Aby zdążyć na czas...

Aby zdążyć na czas...

Join the discussion 3 komentarze

  • carmenee pisze:

    Sebastianku SUPER! Przede wszystkim ciekawa kolorystyka-zwłaszcza drugie zdjęcie – dużo ciemnego błękitu, który mi ciągle gdzieś umyka. Nie wiem dlaczego. Zdjęcie ze strzałką – gratuluję spostrzegawczości – mnie wpuściłeś na dach i ograniczyłam się wyłącznie do budynków i nie sądziłam, że z pozoru zwykłej strzałki można zrobić ciekawe zdjęcie a Tobie się udało. Zresztą mówiłam już o tym jak zobaczyłam je w aparacie. Musimy częściej jeździć gdzieś focić, to się od Ciebie pouczę :D A jak fontanna? Moje wszystkie poszły do kosza ;]

  • Dzięki za słowa uznania :) mnie martwi tylko jedno że po opublikowaniu na blogo zdjęcia są dziwnie szare i tracą kolory/jakośc :/ nie wiem co jest powodem ale aby to obejść zachęcam do klikania na zdjęcie aby otworzyło się w nowym oknie i normalnym rozmiarze :) co do zdjęć z fontanną to wyszły świetnie ale nie miałem już siły wczoraj nad nimi popracować. Może dziś znajdę chwilę :)

  • naprawiłem! tzn zdjęcia już się powiększają po kliknieciu :) zachęcam do klikania.