Skip to main content

Wieluń to moje rodzinne miasto z którego pochodzę. To właśnie w Wieluniu rozpoczęła się moja przygoda z fotografią. To właśnie tu wykonałem swoje pierwsze zdjęcia aparatem kompaktowym mojej siostrzenicy.

Wieluń to niewielkie miasto jednak bardzo klimatyczne, spokojne i wesołe. Od zawsze pamiętam dwa zakłady fotograficzne działające w Wieluniu i obsługujące klientów do dziś. Od wielu lat wykonywało się w nich zdjęcia ślubne na zapleczu zakładu. Zdjęcia wyglądały tak samo: para młoda postawiona na tle materiału wiszącego na ścianie lub zawieszonej fototapecie prezentującej jakiś widoczek. Na szczęście tamte czasy odeszły w zapomnienie. Dziś w Wieluniu jest wielu młodych, zdolnych fotografów dla których praca z aparatem i parą młodą to nie tylko chęć zarobku ale i pasja. Sam znam kilka miejsc idealnie pasujących do realizacji sesji plenerowej. Miejsca te są raczej na uboczu, rzadko odwiedzane i naturalnie piękne.

Chętnie przy pierwszej nadarzającej się okazji wykonam tam kilka sesji plenerowych aby pokazać wszystkim, że piękne, delikatne i romantyczne zdjęcia ślubne w Wieluniu to nie tylko całowanie się na rynku przy fontannie lub zdjęcia w studio. Z uwagi, iż z Wrocławia do Wielunia nie jest daleko oraz mam możliwość odwiedzenia rodziny :) zdjęcia ślubne w tym regionie wykonuję bez dodatkowych kosztów paliwa. Dlatego zapraszam wszystkie przyszłe pary młode poszukujące profesjonalnego fotografa do zapoznania się z moją galerią, ofertą na zdjęcia ślubne oraz do kontaktu ze mną.

Więcej informacji na temat Wielunia znajdziecie TU