Skip to main content
Blog

Muzyka na Weselu

By 8 marca 201517 marca, 2020No Comments

Muzyka na weselu ma naprawdę kluczowe znaczenie.

Dobra uratuje nawet najbardziej fatalne przyjęcie i smętnych gości, zła zepsuje humor największemu z imprezowiczów. To ważne, bo przecież każdemu z nas zależy, aby goście podczas jego ślubu bawili się doskonale!

Tylko teraz pytanie – jak znaleźć tego idealnego DJ czy zespół? Jest klika możliwości.

Najbardziej wiarygodna wydaje się poczta pantoflowa. Na pewno nie raz byliście na weselu, gdzie muzyka sama zrywała was z krzeseł. Tu wystarczy tylko zapytać młodych małżonków o telefon czy e-mail do naszego wybranka, a potem umówić się na spotkanie i uzgodnić szczegóły.

Właśnie takie spotkanie rozwiewa wszelkie wątpliwości. Klika minut rozmowy i już wiadomo, czy nadajemy na tych samych falach.  Wtedy zostaje nam tylko określenie repertuaru i radość z nadchodzącego wesela.

Co jednak zrobić, gdy nie mamy nikogo kto wpadł nam w oko? Wtedy najczęściej z pomocą przychodzi internet. Wielu profesjonalnych artystów prowadzi własne strony internetowe, na których można przesłuchać demo czy nagrania z innych uroczystości. Zazwyczaj podany jest także repertuar, w którym możemy zorientować się czy dany zespół wykonuje nasze ulubione piosenki. Warto jednak poczytać opinie o artyście na obiektywnych portalach – często to jedna metoda, aby przekonać się czy jest słowny, bezproblemowy i posiada profesjonalny sprzęt.

A może jednak coś zupełnie niestandardowego?

Każdy z nas ma swój ulubiony zespół, za którym szaleje. Każdy z nas na pewno wie, za jakim zespołem szaleje jego druga połowa! Fantastycznym pomysłem jest koncert naszego ulubionego zespołu na wesele. Jasne, często trzeba przebić się przez tłum managerów i innych niedogodności, ale nie jest to niemożliwe. Na pewno warto, choćby po to żeby zobaczyć taką minę u najbliżej osoby, jak ta na tym teledysku :)

Na zdjęciu Maciej Głos, najlepszy dj jakiego znam i polecam osobiście.

http://djglosny.pl