Skip to main content

W swojej pracy mam wielką przyjemność poznawać niezwykłych ludzi.

Ich codzienne życie wygląda bardzo różnie – wykonują rozmaite zawody, mają własne plany, sukcesy i marzenia. To wszystko sprawia, że każdy dzień w pracy jest przygodą. Ostatnio miałem okazje fotografować ślub Tomka – zawodnika i medalisty w Judo i jego ukochanej Pauli, którą poznał na treningu. Od dawna wiadomo, że pasja łączy ludzi!

Ich ślub, który odbył się w lipcowe popołudnie był naprawdę niezwykły!

Muszę zacząć od eleganckiego kościoła przy Uniwersytecie Wrocławskim, który stworzył niezwykły, królewskich klimat. Nie jest on często wybierane przez pary młode, a kryjące się w zakamarkach uliczek wrocławskiego rynku miejsce stanowi fantastyczne tło dla takich uroczystości. Po uroczystości ślubnej, para młoda wraz z gościmy przeniosła się do sali w Centrum Kultury Agora, gdzie do białego rana bawi się w rytm muzyki proponowanej przez dj galix.

Historia Pauli i Tomasza to kolejny dowód na to, że miłość może czekać za rogiem i nikt przed nią nie ucieknie :) Zwieńczeniem tego był piękny ślub, a teraz nie pozostaje nic innego, jak życzyć młodym przez całe życie takiego uśmiechu, jaki nie schodził z ich twarzy podczas tego niezwykłego dnia.

IMG_0547

IMG_1733

IMG_1975

IMG_9994

IMG_2064

Join the discussion 3 komentarze