Skip to main content

Opinia zwana również przez fotografów ślubnych Referencją to bardzo ważny aspekt naszej pracy. Nadesłane opinie bardzo często szczególnie w okresie zimowym podnoszą na duchu. Najważniejszą funkcją takiej opinii jest utwierdzenie innych par młodych w przekonaniu, że wybrany fotograf to na pewno odpowiednia osoba. Dzieję się niestety czasami tak, że fotografowie nie posiadający ani portfolio ani kilku lat doświadczenia preparują przesłane opinie/referencję wymyślając adresatów i treść samej opinii. To chyba najgorsze co może zrobić fotograf.

BEST OF THE BEST !

Sebastian !
Bardzo dziękujemy, ze pomimo wielu dzielących nas kilometrów i ilości pracy z jaką zmagasz się na co dzień, znalazłeś chwile, by uwiecznić nasz piękny dzień.
Pracując z Tobą widzieliśmy Twoje pełne zaangażowanie, precyzję, rzetelność, profesjonalizm i pasje z jaka pracowałeś na naszym ślubie i weselu. Widać jak bardzo zależy Ci na tym, aby film był niezapomniana pamiątka, dzięki czemu w każdej chwili będziemy mogli wracać do tych pięknych chwil.
O Twoim talencie nie będziemy się rozpisywać ( jest to oczywiste, ze jest nie do opisania!) co widać w każdej Twojej pracy.
Jesteś otwartym, ciepłym, pełnym pomysłów i kreatywnym człowiekiem, a praca z Tobą była czystą przyjemnością! Byłeś prawie „niewidoczny”, dzięki czemu mogliśmy czuć się w pełni swobodnie, jednocześnie uwieczniające wszystko co najlepsze w naszym dniu !

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJEMY za pełen profesjonalizm !

Karolina i Mariusz

opinia fotografie ślubne Karolina i Mariusz

opinia fotografie ślubne Karolina i Mariusz

opinia zdjęcia ślubne Karolina i Mariusz

opinia zdjęcia ślubne Karolina i Mariusz

opinia Karolina i Mariusz

opinia Karolina i Mariusz

opinia o filmie ślubnym

opinia o filmie ślubnym