Skip to main content

Z wesela na wesele dochodzę do wniosku, że przesłane opinie nt. mojej pracy na weselach, ślubie i plenerze to najlepszy motywator do dalszej pracy jako fotograf. Przyznaję, że w okresie jesienno-zimowym kiedy nie ma wesela a organizm jest dość wyczerpany po całym sezonie ślubnym gdy wesel jest na prawdę sporo.

W takim okresie nadsyłane opinie bardzo motywują do dalszej pracy przy fotografowaniu na weselach. Warto pamiętać, że nie samymi weselami człowiek żyje i warto również w międzyczasie fotografować inne uroczystości aby w naszym portfolio nie znajdowały się jedynie wesela. Jednak wiosną gdy zaczynają się wesela człowiek zaczyna tęsknić za tym typem reportażu, za kontaktem z ludźmi, za dynamicznymi ujęciami na weselu podczas tańca i całą tą pozytywną energią jaką można spotkać na każdym polskim weselu.

Bardzo dziękujemy za realizację świetnego materiału z wesela i za całokształt współpracy. Za bardzo profesjonalne podejście, stworzenie wyjątkowej – luźnej atmosfery, oraz za umiejętność wtopienia się w tłum na weselu gdy sytuacja tego wymagała. Chcieliśmy mieć fajną pamiątkę z wesela a powstało coś wyjątkowego, film z wesela który z jednej strony powoduje salwy śmiechu a z drugiej powoduje głębokie wzruszenie. Dziękujemy za zaangażowanie oraz włożenie serca w realizację swojego zadania. Polecamy współpracę z Sebastianem wszystkim którzy poszukują profesjonalisty, wyjątkowej pamiątki a przede wszystkim spokoju i naturalności w tym wyjątkowym i stresującym dniu.

Jacek & Olga

wesela i śluby Wrocław

wesela i śluby Wrocław