Skip to main content

Nie będę ukrywał, że był to bardzo ważny moment w moim zawodowym życiu.

Jak wiecie, fotografia ślubna towarzyszy mi już od lat, jednak cel mojej pracy nigdy się nie zmienił – chce czuć, że się rozwijam, a każdy materiał który oddaje młodej parze ma być moim osobistym sukcesem, z którego jestem dumny. To motywuje mnie to bycia cały czas na bieżąco, poznawania nowych technik, nabywania umiejętności. To sprawia też, że nadal cieszę się jak dziecko z każdego wyróżnienia.

Dokładnie tak się czułem, kiedy rok temu zaakceptowane zostało moje portfolio na stronie MyWed.com.

Bo to, nie chwaląc się, nie jest byle co. Jest to portal zrzeszający najlepszych fotografów z całego świata – dla mnie już sama obecność tam jest ogromnym wyróżnieniem. Portal nie jest zwykłą galerią zdjęć, tu każdy kadr ma swoje niezwykłe miejsce, a strona stwarza możliwość opowiedzenia historii młodej pary, z którą miałem przyjemność pracować.

Nie publikowałem tam materiałów od razu – postanowiłem dobrze je wyselekcjonować. Chciałem pokazać esencję tego, na co mnie stać, wybrać najlepsze kadry i najpiękniejsze historie – nie było to łatwe, bo każda parę która mi zaufała traktuję z wielkim sentymentem, a ich historie są naprawdę niezwykłe! Dzisiaj już z pełną odpowiedzialnością mogę zaprosić was na mój profil w MyWed.com :) Link TU

Sebastian Górecki na myWed.com

Sebastian Górecki fotograf

fotograf ślubny Sebastian Górecki na myWed.com

Sebastian Górecki fotograf

Sebastian Górecki myWed.com

Sebastian Górecki fotograf