Skip to main content

Jako fotograf ślubny mógłbym rzec, że w pracy każdego fotografa ślubnego najważniejsze są tylko i wyłącznie zrobione zdjęcia ślubne.

Większej bzdury jako fotograf ślubny nie słyszałem. Referencje nadesłane od par młodych to najlepsza nagroda dla fotografa ślubnego.

Często czytając nadesłane opinie zeszklą mi się oczy, bo jako fotograf wiem, że para młoda doceniła pracę przeze mnie wykonaną. Fotograf to zawód, któremu bliżej do bycia Artystą niż rzemieślnikiem więc w swoją pracę wkładamy więcej siebie niż normalny pracownik wykonujący powierzone mu zadania. Poniżej publikuję opinię podesłaną przez Agnieszkę i Tomka.

Witamy Sebastianie :) Namiary do Ciebie dostaliśmy z polecenia. Wybór fotografa okazał się jak najbardziej trafny! Już na pierwszym spotkaniu wywarłeś na nas pozytywne wrażenie :) swoją aparycją, zorganizowaniem oraz pełnym pasji podejściem do wykonywanej pracy fotografa. Zdjęcia wykonane przez Ciebie zrobiły ogromne wrażenie na naszych gościach, znajomych i oczywiście na nas. Na uznanie zasługuje również teledysk, oraz film ślubny przy którym pracował Pan Łukasz:) Dziękujemy za współpracę, realizację w czasie i wspaniałą, wyjątkową z poczuciem humoru, a zarazem wywołującą wzruszenie pamiątkę z tego pięknego, stresującego, a jakże ważnego dla nas dnia. Pozdrawiamy.

Agnieszka i Tomasz :)

 

referencje o fotografie ślubnym Sebastianie Góreckim

fotograf ślubny Sebastianie Góreckim