Skip to main content

Przyznam się bez bicia, że nie jestem fanem promocji, zniżek i rabatów.

Od tego ostatniego mam ciarki. Nie zrozumcie mnie źle. Nie chodzi o to, że ich nie daję tylko o to, że nigdy nie walczyłem z konkurencją ceną. Uważałem, że ceny rynkowe dobrych fotografów ślubnych się wyrównały i zbliżyły do kwoty 3tys zł. Jedyna różnica to styl danego fotografa, bo przecież każdy postrzega kadry inaczej, jeszcze inaczej uwiecznia i obrabia. Tak było owszem do czasu aż rynek się nasycił i w woj. Dolnośląskim jest tylu fotografów, że jak to mówią od koloru do wyboru :/

Zawsze wolałem podnosić jakość oddawanych materiałów, zwiększać ilość oddanych zdjęć, inwestować w sprzęt i szkolenia zamiast obniżać cenę dla klienta tylko po to aby zapełnić kalendarz po brzegi i wypalić się zawodowo.

Nie wiem jak wygląda sytuacja u innych fotografów nawet tych zaprzyjaźnionych bo raczej w towarzystwie nie zadaje się pytań typu a jak u Ciebie z robotą bo odpowiedź zawsze pada ta sama: dobrze a u Ciebie?

Ja zawsze byłem szczery we wszystkim co robie i tak samo będzie z tym postem i tą promocją brrr. Sytuacja wygląda następująco: statystyki lecą na łeb na szyję (wszystkie). Na początku obserwowałem tą tendencję z zaciekawieniem jednak teraz dotarło do mnie że rynek się dynamicznie zmienia. Osoby które się nie dostosują nie zmodyfikują swojej oferty zginą. Aktualnie jestem na etapie testowania zmian na stronie pod kontem pozycjonowania, zmian w ofercie i co najważniejsze aktualizacji portfolio bo tu przyznam bez bicia nie było mnie dobre 4 lata :/ „szewc bez butów”.

Reasumując moje wywody i żale. Ogłaszam wszem i wobec pierwszą promocyję kwietniową dla wszystkich par, które podpiszą umowę na fotografię ślubną na rok 2019 i 2020. Nowe cenniki znajdziecie w dziale oferta

Promocja kwietniowa brrr
aktualny cennik promocja kwiecień 2019